3NY1423 Siemens

3NY1423
Број на дел:3NY1423
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3NY1423
Податоци:3NY1423
Опис:Spare part for switch 3NP5460 Handle unit with switch 3RV1 for voltages up to 690 V AC/ 250 V DC
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 3NY1423
Бренд Siemens
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

Siemens 3NY1423 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

3NY1423 Акции3NY1423 Цена3NY1423 Индустриска автоматизација
3NY1423 Компоненти3NY1423 ИнвентарДобавувач 3NY1423
Нарачајте 3NY1423 онлајнПрашање 3NY14233NY1423 Слика
{{слика3NY1423 PDF3NY1423 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 3NY1423Купи 3NY1423Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 11825
$854.48
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

3NY1903
3NY1903

Spare part for switch 3NP50 Clamp terminal consists of 3 clamp terminals

3NY1907
3NY1907

Accessory for switch 3NP52 Clamp terminal for circular conductor 35 to 130 mm comprises 3 clamp terminals

3NY1910
3NY1910

Accessory for switch 3NP50-54 and 3NP407 Connector with 1 m connection cable

3NY1911
3NY1911

Accessory for switch 3NP50-54 and 3NP407 Connector with 3 m connection cable

3NY3034
3NY3034

Accessory for switch 3NP526 to 3NP546 Auxiliary switch 1 NO+1 NC with mounting bracket and screws (mounting kit)

3NY4011
3NY4011

Spare part for switch 3NP52 Arc chute

3NY4012
3NY4012

Spare part for switch 3NP53/54 Arc chute

3RA1954-3A
3RA1954-3A

Mechanical interlocking for 3RT135, 3RT136, 3RT137

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top